O NAS

Luźny klimat, przyjazna atmosfera i przestronne, nowoczesne wnętrze sprawiają, że lokal świetnie nadaje się na spotkania w większym gronie.

 

Lokal usytuowany jest w miejscowości Długie gm. Zarszyn w odległości 150m. od drogi krajowej nr 28 /KROSNO-SANOK/. Dojazd jest dogodny, a przy lokalu znajduje się duży parking. Jest to idealne miejsce do zjedzenia taniego, dobrego posiłku. Naszą specjalnością jest oczywiście PIZZA, która sporządzona jest zgodnie z wymaganiami klientów z wysokiej jakości składników. Chcielibyśmy, aby każdy mógł znaleźć coś specjalnie dla siebie. Dlatego nasza oferta jest bardzo urozmaicona, przede wszystkim stawiamy na wysoką jakość usług i przystępną cenę, a priorytetowym zadaniem jest pełna satysfakcja klienta. Ważny jest dla nas czas realizacji zamówienia, więc robimy wszystko, aby szybko dowozić do Państwa ciepłą pizzę

Pobyt uprzyjemni Państwu możliwość skorzystania z gier typu: bilard, piłkarzyki czy darths amerykański. Ponadto oferujemy możliwość skorzystania z bezprzewodowego Internetu. Na stronie znajdziecie menu, mapkę z lokalizacją, informacje o dowozie oraz będziecie mieli możliwość oceny naszej pizzerii.